Czekamy na dobrą formę

24.02.2011

W 2. kolejce grupy D 1 ligi koszykówki kobiet zespół Domeny.pl Siemaszka przegrał w Swarzędzu z miejscową Unią 69:47.

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia naszego zespołu 4:0. Jednak gospodynie szybko odrobiły straty i wyszły na prowadzenie. Kilka niedokończonych kontr i rzutów z łatwych pozycji naszej drużyny pogorszyło sytuację – pierwszą kwartę przegraliśmy 17:10.

W drugiej kwarcie zespół Domeny.pl poprawił obronę i wzmocnił atak. Nasze koszykarki odrobiły 6 pkt i do przerwy Unia prowadziła zaledwie 1 pkt.Druga połowa to popisowa gra zespołu ze Swarzędza. Olga Pacyńska, grająca w barwach Unii, była nie do zatrzymania - zdobyła w meczu 26pkt. Nasz zespół nie mógł przeprowadzić skutecznego ataku, a proste błędy w obronie ułatwiły gospodyniom drogę do zwycięstwa.

Zespół Domeny.pl Siemaszka przegrał z Unią Swarzędz aż 22 pkt, grając jeden z najsłabszych meczów w sezonie. Pozycja w tabeli nie uległa zmianie – nadal zajmujemy 3. miejsce.

W 3. kolejce nasze koszykarki zmierzą się z drużyną AZS II PWSZ Gorzów Wlkp. Mamy nadzieję, że nasz zespół wróci do formy sprzed kilku spotkań i pokona AZS. Trzymamy kciuki!