Domenki wygrywają z IDS BUD Piaseczno (71-66)

17.10.2010

Pierwszą kwartę Domeny.pl zaczęły od prowadzenia 8-3, ale zespół z Piaseczna stopniowo dochodził do głosu i po rzucie za 3 pkt. w 8 minucie odskoczył na 6 pkt. Ta różnica utrzymała się do końca tej części spotkania.

W drugiej kwarcie przewaga Piaseczna utrzymywała się, a nawet minimalnie zwiększyła do 10 pkt. Ostatecznie do przerwy „Domenki” przegrywały 37-28. Na trzecią część spotkania nasze zawodniczki wyszły zmobilizowane. Efekty tego było widać już w trzeciej kwarcie, gdy obraz gry diametralnie się zmienił. Ze stanu 37-48 „Domenki” w 8 min. wyszły na  prowadzenie 45-44.

Pierwsze minuty czwartej części spotkania to utrzymywanie prowadzenia przez Domeny.pl 53-48, ale niestety między 3 a 6 minutą nasz zespół nie zdobył żadnego kosza, przez co Piaseczno odrobiło straty i wypracowało 7 pkt. przewagi (60-53). Na szczęście „Domenki” nie poddały się. W emocjonującej  końcówce spotkania nasze zawodniczki doprowadziły do remisu, dzięki celnemu rzutowi Eli Zawadki. Czekała nas pierwsza w tym sezonie dogrywka.

W tej dodatkowej części spotkania „Domenki” grały zespołowo i pomimo aż 6-ciu niecelnych rzutów osobistych pokonały ostatecznie IDS BUD Piaseczno 71-66.

Gratulujemy i czekamy na kolejne wygrane. Już za tydzień do Piekar przyjeżdża faworyt rozgrywek - Res-Drob Rzeszów.

Najskuteczniejszymi zawodniczkami w tym spotkaniu były: Agnieszka Wilk 17 pkt, Grażyna Witkoś 16 pkt, Elżbieta Zawadka 16 pkt, Monika Lelek 14 pkt, Ewelina Ziętara 4 pkt, Agata Szołtysek 4 pkt, Anna Panek 0 pkt, Agata Czopor 0 pkt.