Domeny.pl Siemaszka ponownie lepsze od Wisły McArthur

15.09.2010

Domeny.pl Siemaszka pokonały Wisłę McArthur 70-60. Mecz odbył się na hali sportowej w Piekarach co oznacza, iż był to debiut w tym sezonie „Domenek” w roli gospodarza.

Pierwsza kwarta przebiegała pod dyktando naszego zespołu i zakończyła się prowadzeniem 26-19. Niestety druga kwarta to znowu spore przestoje w ataku naszej drużyny, czego efektem było zdobycie tylko 8 punktów w tej części spotkania. Dzięki temu Wisła odrobiła na koniec połowy część strat i zbliżyła się na 3 pkt.

Trzecia kwarta to wyrównana walka z obu stron. Zespół Wisły dwa razy doprowadził do remisu, jednak dobre końcowe fragmenty tej części spotkania w wykonaniu „Domenek” pozwoliły im wyjść na 5 pkt. prowadzenie. Początek czwartej kwarty to zwiększenie przewagi naszego zespołu do 10 pkt., które utrzymało się już do końca spotkania. Wynik końcowy 70-60 dla Domeny.pl Siemaszki.


Najskuteczniejszymi zawodniczkami w tym spotkaniu były:
Grażyna Witkoś 16 pkt.(11 zb.,2 bl.), Anna Panek 12 pkt. (2 przech.), Agnieszka Wilk 11 pkt.(6 zb., 4 przech.), Elżbieta Zawadka 8 pkt. (5 zb., 2 przech.), Monika Lelek 6 pkt. (3 zb.), Kasia Kuzio 6 pkt., Paulina Adamowicz 6 pkt. (2 zb.), Agata Szołtysek 5 pkt. (6 zb., 4 as.)

Powrót