Kolejna wygrana Siemaszek

7.03.2010

Siemaszki pokonały u siebie w Piekarach zawodniczki AZS-u Gdańsk. To kolejny mecz zakończony wygraną. Tym razem drużyna sponsorowana przez Domeny.pl zwyciężyła aż 13 punktami.

Gospodynie od pierwszych minut skutecznie utrudniały grę przeciwniczkom. Błyskawiczne i udane akcje Siemaszek szybko wyprowadziły drużynę na prowadzenie. Gdańsk odpowiedział agresywną obroną, ale Domeny.pl nadal grały bardzo dobrze i po 20 minutach prowadziły 35:18.

Drugą kwartę AZS zaczął obroną strefową, która znacznie ograniczyła atak Siemaszek. Ostatnie 10 minut toczyło się na bardzo wyrównanym poziomie kosz za kosz. Jednak na 90 sekund przed końcem wiadomo było, że Domeny.pl wygrają. Ambitny finał Siemaszki pozwolił na zakończenie meczu z 13 punktami przewagi.

Domeny.pl Siemaszka – AZS Uniwersytet Gdański (56:43).

Ostatnie spotkanie pierwszej rundy odbędzie się we Wschowie w niedzielę 14 marca o godz 17:00. Przeciwnikiem Siemaszek będzie WUKS Korona Marmorin Wschowa.