Kolejne zwycięstwo Domenek

25.11.2011

6. kolejka przyniosła zespołowi Domeny.pl Siemaszka pierwsze wyjazdowe zwyciestwo w tym sezonie. W Jeleniej Górze miejscowy BasketPro uległ 64-59 ( 16-21, 19-8, 14-16,15-14).

Początek spotkania był zły w wykonaniu naszego zespołu. Rozpoczęliśmy niemrawo w obronie oraz nieskutecznie w ataku i młody zespół gospodyń wyszedł niespodziewanie na prowadzenie 11-2. Potem nasza drużyna zaczęła gonić rywalki i zmniejszając stratę na koniec pierwszej części spotkania.

Druga kwarta to bardzo dobra obrona na całym boisku naszego zespołu. Gospodynie popełniały sporo strat i pozwoliło to na objęcie prowadzenia do przerwy różnicą 6 pkt.

Druga połowa to walka kosz za kosz. Wynik przez cały czas oscylował w granicach 2-10 pkt. dla Domenek. Nie mogliśmy zwiększyć przewagi do kilkunastu punktów a gospodynie również nie były w stanie zniwelować całkowicie różnicy punktowej. Ostatecznie pokonaliśmy Jelenią Górę różnicą 5 oczek.

Gratulujemy pierwszego zwycięstwa na wyjeździe, a kibiców zapraszamy do wspierania Domenek podczas serii 3 spotkań, które przyjdzie rozegrać naszej drużynie w roli gospodarza.