Kolejne zwycięstwo!

6.12.2010

W sobotnim meczu 10. kolejki 1. ligi koszykówki kobiet zespół Domeny.pl Siemaszka pokonał u siebie Finepharm Karkonosze Jelenią Górę 66:45 (13:11, 18:5, 18:14, 17:15).

Pierwsza odsłona spotkania była dość nerwowa w wykonaniu obu zespołów. Drużyna Domeny.pl rozpoczęła mecz od 6-punktowej przewagi, następnie oddała prowadzenie Karkonoszom, by znów po kilku minutach pokonać pod koszem zespół Finepharm. Tę część meczu nasza drużyna wygrała 13:11.

W drugiej kwarcie Domeny.pl bardzo dobrze zagrała w obronie. Koszykarki z Karkonoszy zdobyły tylko 5 pkt. Do przerwy nasz zespół prowadził już 31:16.

Obraz gry w drugiej połowie meczu nie uległ zasadniczej zmianie. Drużyna Siemaszki stopniowo powiększała przewagę nad przeciwnikiem. Lepsza gra w koncówce spotkania pozwoliła utrzymać prowadzenie i zakończyć mecz wynikiem 66:45.

Gratulujemy trzeciej z rzędu wygranej. Oby ta zwycięska passa trwała jak najdłużej!