Niespodziewana porażka z Wisłą McArthur

27.10.2010

Zespół Domeny.pl Siemaszka przegrał z Wisłą MCArthur 55:48 (9:14, 20:9, 12:8, 14:17) w 5. kolejce 1. ligi koszykówki kobiet.

Spotkanie rozpoczęła bardzo dobra gra Domenek. Nasz zespół wypracował 5 punktową przewagę i utrzymał ją do końca pierwszej kwarty. Drugą część spotkania zdominowały koszykarki Wisły. Słaba obrona zespołu Domeny.pl i skuteczny atak Wiślanek (3 celne trójki) zmieniły przebieg meczu. Drużyna Wisły zdobyła 11 punktów, a na przerwę Domenki schodziły z 5 punktową stratą.

Niestety, trzecia kwarta okazała się najsłabsza dla obu zespołów. Przy tej mało skutecznej grze, punktową przewagę zdobyły Wiślanki. Ostatnia kwarta to próby odrobienia strat przez nasz zespół. Jednak gdy tylko Domeny.pl zmniejszały przewagę, rywalki odpowiadały celnymi trafieniami i dobrą obroną. Ostatecznie zawodniczki Wisły pokonały Domeny.pl 55:48.