Piękny mecz, piękna wygrana

20.12.2010

W 12. kolejce 1. ligi koszykówki kobiet zespół Domeny.pl Siemaszka pokonał u siebie IDS BUD Piaseczno 79:66 (16:24, 11:7, 26:14, 26:21), umacniając swoją 4. pozycję w tabeli grupowej. To najwyższa pozycja w tabeli zespołu z Polski południowej.

Początek spotkania zapowiadał się dobrze dla zespołu Siemaszki. W pierwszych minutach meczu nasze zawodniczki wypracowały sobie 6-punktowe prowadzenie. Niestety, drużyna z Piaseczna szybko nadrobiła straty i pierwszą kwartę kończyła z 8 punktami przewagi. Pomimo lepszej gry koszykarek Domeny.pl Siemaszka w drugiej kwarcie, na przerwę  schodziliśmy z 4-punktową stratą do przeciwnika.

Po przerwie drużyna Domeny.pl Siemaszka rozpoczęła dobrą grą w ataku i agresywną, mocną obroną. Tym razem to naszemu zespołowi udało się szybko zniwelować przewagę i wyjść na 8-punktowe prowadzenie.

W ostatniej kwarcie zespół z Piaseczna agresywną obroną na całym boisku próbował jeszcze odwrócić losy meczu, ale koszykarki Domeny.pl Siemaszka mądrze rozbijały obronę przeciwnika i ostatecznie wygrały mecz z 13-punktową przewagą.

Piękny mecz, piękna wygrana. Ten rok nasza drużyna zakończy na 4. miejscu w tabeli grupy B. Gratulujemy!