Pierwsze zwycięstwo w grupie D

23.02.2011

W pierwszej kolejce rozgrywek grupy D 1 ligi koszykówki kobiet zespół Domeny.pl Siemaszka pokonał KKS Olsztyn (71:60).

Pierwsze minuty spotkania były obiecujące dla naszego zespołu. Koszykarki Siemaszki rozpoczęły 4-punktowym prowadzeniem. Jednak zawodniczki z Olsztyna szybko odrobiły straty, przejmując inicjatywę w tej części meczu. Po pierwszej kwarcie KKS Olsztyn prowadził 21:11.

Przewaga Olsztyna zmobilizowała nasz zespół w drugiej kwarcie. Koszykarki Domeny.pl Siemaszka schodziły na przerwę już tylko z 3 pkt straty. W drugiej połowie spotkania zespół Domeny.pl Siemaszka poprawił znacznie obronę i skuteczność z gry. Nasze koszykarki stopniowo zwiększały przewagę, narzucając Olsztynowi swój styl gry. Drużyna Domeny.pl Siemaszka kontrolowała wynik do ostatnich sekund meczu i nie pozwoliła gościom na odrobienie strat.

To pierwsze zwycięstwo naszego zespołu w rozgrywkach w grupie D (walczącej o utrzymanie w 1 lidze). Gratulujemy wygranej. W środę (23.02) czeka nas bardzo ważny mecz wyjazdowy z Unią Swarzędz.