Pierwszy sparing Domeny.pl Siemaszki za nami

8.09.2011

W pierwszym meczu kontrolnym po 3 tygodniach przygotowań, zespół Domeny.pl Siemaszka pokonał Koronę Kraków 63-54 (20-15, 13-14, 21-11, 9-14).

Pierwszą kwartę dobrze rozpoczęły „Domenki”, które wyszły na prowadzenie 12-3. Potem jednak 5 punktów z rzędu zdobyła drużyna z Korony, zmniejszając ostatecznie stratę w pierwszej kwarcie do 5 oczek.

Druga kwarta to walka kosz za kosz, w której minimalnie lepszy okazał się zespół przyjezdny, zwyciężając 14-13. Do przerwy Domeny.pl Siemaszka prowadziły 33-29.

W trzeciej kwarcie nasz zespół do skutecznej gry w ataku dołożył agresywna obronę, co zaowocowało powiększeniem przewagi do 14 punktów.

W ostatniej części spotkania raziła spora nieskuteczność „Domenek”. Kilka niecelnych rzutów z prostych pozycji oraz słaby procent z linii rzutów osobistych sprawił, iż Korona, która walczyła do końca, zniwelowała straty ostatecznie do 9 punktów.