Porażka na inaugurację

20.10.2011

W sobotę zespół Domeny.pl Siemaszka zainaugurował rozgrywki 1 ligi koszykówki kobiet, grając na wyjeździe z AZS Res-drob Rzeszów.

Pierwsza kwarta spotkania to bardzo dobra obrona naszej drużyny. Po 7 min gry pozwoliliśmy rzucić gospodyniom zaledwie 4 punkty, prowadząc 8-4. Niestety potem w ciągu niecałych 3 min straciliśmy 11 pkt. i po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 15-12.

Druga odsłona to sporo prostych błędów z naszej strony. Źle konstruowaliśmy atak pozycyjny  i w konsekwencji przegraliśmy tę część spotkania 18-13.

W trzeciej kwarcie obraz gry nie zmienił się. Dopiero w czwartej nasze „Domenki” rzuciły się do szaleńczego pościgu i odrobiły sporo strat. Gdy na ponad 2 min przed końcową syreną przegrywaliśmy już tylko 4 pkt. wydawało się, iż uda się przegonić przeciwnika. Niestety zabrakło jednej jeszcze przełomowej, celnej akcji. Ostatecznie przegraliśmy cały mecz 5 pkt.

Domeny.pl Siemaszka - AZS Resdrob Rzeszów 53-58 (12-15,13-18, 13-7, 21-12)