Porażka w Rzeszowie

11.01.2011

Zespół Domeny.pl Siemaszka przegrał w Rzeszowie z Azs OpTeam Res-Drob Rzeszów 90:62. To już 13.kolejka 1. ligi koszykówki kobiet.

Na faworyta tego spotkania typowano Gospodynie, jednak w pierwszych fragmentach meczu zespół Domeny.pl dzielnie walczył z przeciwnikiem. Pierwsza kwarta zakończyła się minimalnym prowadzeniem Rzeszowianek 16:15. 

Druga odsłona meczu to kontynuacja zaciętej walki, kosz za kosz. Drużyna Domeny.pl Siemaszka wyszła z tego pojedynku zwycięsko, wygrywając kwartę 14:13. Do przerwy na tablicy widniał wynik 29:29.
 
Niestety, w trzeciej części spotkania zespół Domeny.pl nie był w stanie zatrzymać Rzeszowianek. Proste błędy w obronie i źle zorganizowany atak doprowadziły do utraty 11 punktów z rzędu na rzecz AZS-u. Ten ofensywny styl gry Gospodynie utrzymały już do końca meczu, zwiększając co kilka minut przewagę nad naszym zespołem. Rzeszowianki świetnie radziły sobie także w zbiórkach, zaliczając ich aż o 14 więcej niż Domeny.pl Siemaszka.
 
Brawa dla naszego zespołu za pierwszą połowę spotkania. Druga odsłona powinna być nauczką i zmobilizować zespół do dalszej walki. Drużyna Domeny.pl potrafi grać z najlepszymi w lidze. 
 
Najskuteczniejszymi zawodniczkami  były:
Grażyna Witkoś 13 pkt, Monika Lelek 12 pkt, Elżbieta Zawadka 9 pkt, Agata Szołtysek 7 pkt, Ewelina Ziętara 6 pkt, Agata Czopor 5 pkt, Agnieszka Wilk 4 pkt, Anna Panek 2 pkt, Paulina Adamowicz 2 pkt, Justyna Maruszczak 2 pkt.

Powrót