Porażka z liderem

14.11.2010

W niedzielnym spotkaniu 7. kolejki 1. Ligi koszykówki kobiet zespół Domeny.pl Siemaszka przegrał u siebie z obecnym liderem Solpark Kleszczów Pabianice 36:56 (13:19, 9:13, 10:8, 4:16).

Pierwsza kwarta należała do zespołu z Pabianic. Skuteczna gra pod koszem pozwoliła drużynie Gości zakończyć tę część spotkania z 4-punktową przewagą. W drugiej kwarcie koszykarki z Pabianic stopniowo zwiększały swoją przewagę nad rywalkami. Domenkom nie udało się zatrzymac ich ataku. Solpark do przerwy prowadził 10 punktami.

W trzeciej odsłonie spotkania drużyna Domeny.pl zmiejszyła swój dystans do przeciwniczek, odrabiając 2 punkty. Wynik wciąż był otwarty. Niestety, zespół z Pabianic zdominował ostatnią kwartę i pogrzebał nadzieje Siemaszki. Domenki nie były w stanie przebić się z atakiem, co skutecznie wykorzystała drużyna Gości. Koszykarki z Solpark Kleszczów Pabianice zakończyły spotkanie z 20 punktową przewagą.