Puchar PZKosz nie dla Domenek

15.12.2011

Spotkanie 2 rundy Pucharu Polski w Ostrowie Wielkopolskim zakończyło się zwycięstwem gospodyń. Zespół Domeny.pl Siemaszka wygrał u siebie z Ostrowiankami w meczu ligowym, jednak nie pokonał ich ponownie na wyjeździe.

Już pierwsza kwarta należała do przeciwniczek. Udało im się uzyskać kilka punktów prowadzenia, którego nie oddały do końca. Tę część meczu zakończyły prowadząc 6 pkt. Kolejna kwarta to nieco lepsza gra naszej drużyny, co zaowocowało minimalnym wyrównaniem wyniku. Jednak na przerwę Siemaszki schodziły z 5 pkt. straty.

Druga połowa należała do drużyny Ostrowa. Domenki były spóźnione w obronie, co bezwzględnie wykorzystywał przeciwniczki. Dodatkowo w tym meczu trafiały za 2 pkt. z ponad 60% skutecznością. Atak zespołu z Piekar funkcjonował gorzej niż zwykle, stąd też niezadowalający nas wynik 74:59 (18:12, 22:23, 20:14, 14:10).