Siemaszka nie zwalnia. Rywal: AZS MLKS Rzeszów

5.10.2008

Drugie z rzędu zwycięstwo odniosła nasza drużyna Domeny.pl Siemaszka Piekary, tym razem pokonując we własnej hali zespół AZS Rzeszów. Mecz co prawda rozpoczął się z lekkim opóźnieniem, ale nie przeszkodziło to naszej drużynie w utrzymaniu koncentracji przed meczem.

Na koniec pierwszej kwarty Domeny.pl prowadziły 18:9. W drugiej kwarcie nadal utrzymywały bezpieczna przewagę nad przeciwnikiem. Gdy rozpoczynała się czwarta kwarta nasze Domeny.pl miały 18 -punktową przewagę. Jednak koszykarki z Rzeszowa walczyły do końca i zaczęły odrabiać straty. Na kilkanaście sekund przed końcem meczu gospodynie miała jedynie 3-punktową przewagę. Na szczęście świetnie grająca w tym meczu Anna Kwandrans zdobyła 2 punkty z kontry, a mecz zakończył się wynikiem 68 : 63.

Dziękujemy za waleczna grę drużynie AZS Rzeszów i gratulujemy naszej drużynie kolejnego zwycięstwa.
Wynik meczu: Domeny.pl Siemaszka – AZS Rzeszów 68 : 63