Siemaszki zwyciężają i awansują

5.11.2009

Domeny.pl awansowały do drugiej rundy Pucharu Polskiego Kobiet. Pierwsza kolejka PPK zakończyła się zwycięstwem Siemaszek z AZS Katowice 75:64.

Domeny.pl objęły prowadzenie już na początku spotkania. Przemyślane i dobrze rozgrywane akcje pozwoliły na zdominowanie całej gry. Katowice były zdenerwowane już na starcie. Nie pozwoliło im to wygrać kolejnej kwarty i drugą połowę meczu zaczęły od agresywnej obrony strefowej. Mimo to Siemaszki kontynuowały udaną grę. Świetne akcje i pełna kontrola nad Katowicami zapewniły gospodarzom zwycięstwo i zasłużony awans do drugiej rundy rozgrywek Pucharu.

Kolejne spotkanie odbędzie się 16 listopada. Zespół Domeny.pl zmierzy się z drużyną Super-Pol Tęcza Leszno.