Udany mecz rewanżowy Domeny.pl Siemaszka

29.08.2010

W rewanżowym sparingu nasz zespół przegrał nieznacznie z drużyną Odry Brzeg 56-54.

Domeny.pl Siemaszka rozpoczął spotkanie bardziej odważnie i objął prowadzenie w meczu 2-0. Pierwsza kwarta to głównie wyrównana walka kosz za kosz, która zakończyła się nieznacznym zwycięstwem Odry 18-17. Początek drugiej kwarty rozpoczął się lepszą grą zespołu Gospodyń, dzięki czemu powiększyły przewagę w meczu do 7 pkt. Ostatnie 2 minuty tej kwarty, to jednak popis „Domenek”, które zdobyły 9 pkt. z rzędu i objęły 2-pkt. prowadzenie, utrzymując je do końca pierwszej połowy. Druga kwarta zakończyła się zwycięstwem "Domenek" 16-13 i niespodziewanym prowadzeniem do przerwy 33-31.

W trzeciej kwarcie dominowała nieskuteczna gra z obu stron, zakończona zwycięstwem Odry 13-8 i wynikiem 44-41 dla Gospodyń.

Czwartą odsłonę meczu cechowała wyrównana walka i twarda obrona z obu stron. Jeszcze na 3 min. przed końcem nasz zespół prowadził z Odrą 54-51. Niestety do końca meczu nie udało się już zdobyć „Domenkom” kosza, co skrzętnie wykorzystały zawodniczki Odry. Na 12 sekund przed końcem, przy stanie remisowym 54-54, faulowana była zawodniczka Odry, która na nasze nieszczęście wykorzystała dwa osobiste. Cały mecz zakończył się zwycięstwem Odry Brzeg 56-54.

Należą się brawa dla całego zespołu Domeny.pl za dobry mecz oraz wyrównaną walkę z zespołem z Ekstraklasy.