Udany początek sezonu

3.10.2010

W pierwszym meczu sezonu 2010/2011 zespół Domeny.pl Siemaszka pokonał na wyjeździe Finepharm Karkonosze Jelenią Górę 76-48 (20-7, 22-18,22-17,12-6).

Zawodniczki Domeny.pl wyszły od początku spotkania mocno skoncentrowane oraz zmobilizowane. Już  w pierwszej kwarcie osiągnęły przewagę 13 pkt. nad przeciwnikiem, dzięki mocnej i agresywnej obronie oraz cierpliwej grze w ataku.

Druga kwarta, to stopniowe powiększanie przewagi przez "Domenki", które w 5 min. osiągnęły już 21 pkt. Pod koniec tej odsłony przeciwniczkom udało częściowo zniwelować tę przewagę i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem "Domenek" 42-25. Obraz gry w drugiej połowie nie zmienił się. Zespół Domeny.pl Siemaszka wygrał 3. kwartę - 5 punktami oraz czwartą - 6 pkt. i ostatecznie cały mecz różnicą aż 28 pkt.