Udany rewanż "Domenek"

19.09.2010 W odbywającym się 19 września w Piekarach meczu sparingowym, Domeny.pl udanie zrewanżowały się AZS Res-drobowi Rzeszów za porażkę na turnieju w Rzeszowie, wygrywając 42-39 (13-15,10-9,8-7,11-8).

Początek spotkania to wyrównana walka obu zespołów. Po 5 minutach "Domenkom" udało się wypracować 4-pkt. przewagę (8-4). Niestety potem do głosu doszły zawodniczki Rzeszowa i pierwsza kwarta zakończyła się ich prowadzeniem 15-13.

Druga odsłona meczu to lekka przewaga naszego zespołu. Odrabiamy 1 pkt. i do przerwy schodzimy z minimalną stratą do przeciwnika. Wynik 23-24 dla Res-drob Rzeszów. Trzecia kwarta to nieskuteczna gra z obu stron. Obydwa zespoły zdobyły mniej niż dziesięć punktów, jednak "Domenki" ponownie okazały się minimalne lepsze wygrywając tę kwartę 8-7.

Udany początek czwartej kwarty, pozwolił Domeny.pl po 3 minutach wyjść na 4-pkt. prowadzenie.
Res-drob jednak nie zamierzał się poddać i na 1 minutę przed końcem odrobił część strat. "Domenki" prowadziły już tylko 1 pkt. Na 30 sekund do końca faulowana Justyna Maruszczak wykorzystała pewnie dwa rzuty osobiste, co pozwoliło objąć "Domenkom" 3-punktowe prowadzenie. Drużyna z Rzeszowa miała jeszcze szanse na wyrównanie, ale czujnie zachowała się Agata Szołtysek, która zablokowała rzut 3-punktowy przeciwniczki. Domeny.pl Wygrywają!!!