Ważna lekcja dla „Domenek”

28.08.2010

Zespół Domeny.pl Siemaszka przegrał w swoim drugim meczu sparingowym (89-50) z drużyną Ekstraklasy Odrą Brzeg. Mecz odbył się w Brzegu.

Pierwsza kwarta rozpoczęła się od prowadzenia (10-0) Odry. Nieskuteczna i nerwowa gra w ataku sprawiła, że pierwsze punkty nasz zespół zdobył dopiero po 5 minutach gry. Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem Gospodyń 27-16. Druga kwarta to już wyrównana gra obu zespołów. Zawodniczki Odry wykorzystywały słabą rotację w naszym zespole i z czystych pozycji wykazały wręcz niesamowitą skuteczność za trzy punkty - 8 trójek na 10 oddanych do połowy. Wynik drugiej kwarty to 21-18 dla Gospodyń, a do przerwy mecz zakończył się wynikiem 48-34. Trzecia zakończyła się 5-punktową porażką (17-12) naszego zespołu.

Niestety, czwarta kwarta kompletnie nie wyszła naszej drużynie, choć początek nie zapowiadał wysokiej porażki. Ostatecznie, zespół Odry zdobył 14 ostatnich punktów z rzędu i tym samym wygrał ostatnią kwartę 24-4, a cały mecz 89-50.