Ważne zwycięstwo

11.01.2012

Zespół Domeny.pl Siemaszka udanie zrewanżował się MKS Kon-Bet Koninowi za porażkę na wyjeździe po dogrywce w pierwszej rundzie i pokonał przyjezdne 55-52 (17:12, 14:11, 6:20, 18:9)  po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu.

Początek pierwszej kwarty lepiej rozpoczęły przyjezdne od prowadzenia 8-4. Po 5 min gry lepszy rytm gry złapały jednak Domenki i wyszły na prowadzenie, wygrywając ostatecznie tą kwartę 17-12.

Druga kwarta to walka kosz za kosz z lekkim wskazaniem dla naszej drużyny dzięki czemu do przerwy schodziliśmy prowadząc 8 pkt.

Trzecią odsłonę spotkania bardzo dobrze rozpoczęły przyjezdne, które zdominowały ta kwartę i wykorzystały słabszą skuteczność naszego zespołu w tej części meczu. Konin odrobił straty z nawiązką i na zakończenie tej odsłony prowadził 6 pkt.

W ostatniej części spotkania naszą drużyna wykazała ogromna determinacje i wolę walki. Domenki walczyły o każdą piłkę i starały się dogonić przeciwnika za wszelka cenę. Udało się to dzięki celnej trójce Pauliny Dąbkowskiej na około 3 min do końca. Potem nasze dziewczyny lepiej rozegrały dramatyczną końcówkę w meczu i ostatecznie Domeny.pl Siemaszka pokonały 3. zespół w tabeli 55-52!

Gratulujemy ważnego zwycięstwa dzięki, któremu utrzymane zostało czwarte miejsce, premiowane awansem do grupy walczącej o Ekstraklasę.  Brawa dla całego zespołu za walkę do ostatnich sekund i pełną determinację!