Własne podwórko nie pomogło wygrać Siemaszkom

20.10.2009

AZS UMCS Lublin wygrał trzecie spotkanie I Centralnej Ligi Kobiet. Mimo dobrej gry i wspaniałego dopingu kibiców, Siemaszki przegrały mecz w Piekarach.

Domeny.pl  miały udane i przemyślane akcje początkowe. Brakowało jednak skuteczności w ataku, co odbiło się na wyniku pierwszej kwarty (10:9 dla Domen). Po szybkich i składnych akcjach Siemaszki wygrały pierwszą połowę 28:19. Zespół AZS grał ospale i pozwalał przejmować kontrolę nad grą. Jednak w drugiej połowie Lublin wykorzystał mało efektywną grę Domeny.pl. Pozwoliło mu to wygrać trzecią kwartę 13:10. Ostatnie minuty przed zakończeniem meczu były nerwowe. Siemaszki prowadziły coraz mniejszą ilością punktów. Zespół UMCS przejmował stopniowo inicjatywę i wyszedł na prowadzenie 4 sekundy przed końcem meczu. Dramatyczna końcówka spowodowała, że ostatecznie  dziewczyny z Piekar przegrały.

Domeny.pl Siemaszka  - AZS UMCS Lublin (48:51)

Następny mecz z lokalnym rywalem Koroną Kraków odbędzie się 24.10.2009. Kibiców zapraszamy do hali Korony, ul. Kalwaryjska 9-15 w Krakowie.