Wygrana z liderem. Rywal: AJD Dromet Częstochowa

15.02.2009

Drużyna Domeny.pl wiedziała, że Dromet to wymagający przeciwnik więc przystąpiła do meczu bardzo skoncentrowana. To było naprawdę ładne widowisko. Od początku zespoły starały się narzucić własny styl gry.

Dromet preferował w obronie system „każdy swego”, Siemaszki broniły strefą. Grające w ataku ekipy starały się wykorzystać indywidualności, występujące w każdym z zespołów. W miarę upływu minut Domeny.pl stopniowo budowały przewagę punktową nad zespołem z Częstochowy. Przede wszystkim jednak bardzo dobrze broniły i w głównej mierze to zdecydowało o końcowym wyniku meczu. Wygrana 30 punktami z liderem rozgrywek robi wrażenie. Mecz w drugiej części obserwował prezes Fundacji im. ks. Siemaszki, ks. dr Bronisław Sieńczak, dopingując drużynę z Piekar. Domeny.pl z meczu na mecz grają coraz lepiej, trzymamy kciuki, aby forma naszych dziewczyn rosła dalej.

Punkty dla Domeny.pl zdobyły: Wnęk 28, Ziętara 23, Ząbczyk 12, Szołtysek 8, Woldan 6 Grzywacz 6, Michalik 2, Panek 1.

Punkty dla AJD Dromet Częstochowa zdobyły: Juchniewicz 11, Hepner 8, Motyl 8, Kotonowicz 7, Dziegiedź 5, Kwiatek 4, Kupczak 4, Łaskowska 2, Sliwakowska 0, Błażejczak 0.

Wynik meczu: Domeny.pl Siemaszka – AJD Dromet Częstochowa - 86 : 56

Powrót