Zabrakło 10. punktów....

26.10.2009

10 punktów zabrakło do zwycięstwa Siemaszek z Koroną Kraków – jednym z najmocniejszych zespołów grupy B. Domeny.pl przegrały 58:48.

Pierwsza kwarta mile zaskoczyła kibiców Domeny.pl. Drużyna grała skutecznie wyprowadzając zawodniczki na wolne pozycje i dobrze rozgrywając akcje 1 na 1. Zapewniło to Domeny.pl zwycięstwo 17:14. Gra w drugiej kwarcie nie wskazywała na przewagę którejkolwiek z drużyn. Jednak celne rzuty Korony zapewniły jej prowadzenie. W dalszej grze Krakowianki przeszły do ofensywy. Szybkie i zdecydowane akcje zwiększyły przewagę gospodarzy do 14 punktów. W ostatnich minutach Siemaszki powoli wyrównywały wynik, jednak Korona cały czas kontrolowała mecz i do końca utrzymała bezpieczną przewagę nad rywalem.

KS Korona Kraków - Domeny.pl Siemaszka (58:48)