Zadecydowała ostatnia kwarta

13.12.2010

W 11. kolejce 1. ligi koszykówki kobiet zespół Domeny.pl Siemaszka przegrał na wyjeździe z TS Ostrovią Ostrów Wlkp. 66-60 (15:15, 18:18, 13:18, 20:9).

Pierwsza połowa spotkania bardzo wyrównana. Obie kwarty zakończyły się wynikiem remisowym. Wola walki i chęć zwycięstwa obydwu zespołów dostarczyły kibicom sporej dawki emocji do końca meczu. Tylko do przerwy prowadzenie zmieniało się aż 12 razy!

Drugą połowę meczu drużyna Domeny.pl Siemaszka rozpoczęła 9. punktowym prowadzeniem. Zespół z Ostrowa zdołał jednak nadrobić 4 oczka i trzecia kwarta zakończyła się 5. punktowym prowadzeniem Domeny.pl.

W ostatniej części spotkania zespół Ostrovii postawił na agresywną obronę, przez którą nasza drużyna nie mogła się przebić. W decydującej części meczu Domeny.pl Siemaszka zdobył tylko 9 punktów, ulegając ostatecznie Ostrovii 66:60.

W 12. kolejce Domeny.pl Siemaszka zmierzy się z zespołem z Piaseczna, który w klasyfikacji grupowej przegrywa z Siemaszką jedynie stosunkiem punktów zdobytych do straconych.