Zadecydowała ostatnia kwarta

10.10.2010

W pierwszym meczu sezonu w roli gospodarza, zespół Domeny.pl Siemaszka przegrał z TS Ostrovią Ostrów Wlkp. 61-49 (11-15,15-11,16-13,7-22).

Pierwsza kwarta to walka "kosz za kosz" obydwu drużyn. Walka, która zakończyła się wynikiem 15-11 dla zespołu z Ostrowa. Druga odsłona spotkania rozpoczęła się od odrabiania strat przez zespół Domeny.pl. Jednak zdobyta kilkupunktowa przewaga pod koniec kwarty została zniwelowana przez drużynę z Wielkopolski. Wynik tej kwarty był identyczny jak pierwszej, ale ze wskazaniem dla zespołu z Piekar. Do przerwy remis 26-26.

W trzeciej kwarcie obydwa zespoły popełniały sporo błędów, ale zwycięsko z tej batalii wyszły zawodniczki z Domeny.pl, wygrywając 16-13. Czwarta kwarta to dominacja drużyny z Ostrowa, która w tej części spotkania przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść, wygrywając 22-7. 21 strat zespołu Domeny.pl przy tylko 10. drużyny z Ostrowa oraz słabsza dyspozycja w ataku, zadecydowały o przegranej "Domenek" 61-49.