Zwycięstwo i awans w grupie

24.02.2010

Domeny.pl pokonały młody i silny zespół KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego. Siemaszki prowadziły przez cały mecz, jednak o ostateczne zwycięstwo musiały zawalczyć.

Już w pierwszych minutach spotkania Domeny.pl Siemaszka zaznaczyły swoją pozycję na boisku. Ich przeprowadzone akcje były skuteczne i w większości zakończone zdobyciem punktów, co pozwoliło na błyskawiczne wyjście na prowadzenie.

Siemaszki grały dobrze i konsekwentnie aż do końcowej kwarty. 14 punktów przewagi nad przeciwnikiem spowodowało jednak zmasowany atak warszawianek. Zbliżający się koniec meczu nie pozwalał na kontratak, jednak Siemaszki uratowały swoje zwycięstwo grą w obronie.

Domeny.pl Siemaszka – KU AZS Uniwersytet Warszawski (52:49).

Dzięki temu zwycięstwu drużyna Domeny.pl wróciła na 3 miejsce w tabeli. Na następny mecz zapraszamy już w najbliższą niedzielę 7 marca o godz 12:00 w Piekarach. Siemaszki zmierzą się z drużyną AZS Gdańsk.